קיים רשיון עסק וביטוח

מועדון לבר מצווה

מועדון לבר מצווה הוא אופציה למקום שבו תוכלו לחגוג את בר המצווה של הילד. לכל ילד, בר המצווה הוא האירוע המרגש ביותר בחייו, לפחות עד לאותה נקודה. בר המצווה מתרחשת בגיל שבו מרכז חייו של הילד אלו החברים שאיתם הוא חולק את היומיום שלו, ולכן בחגיגת בר מצווה צריך לחשוב כיצד אפשר להפיק אירוע שבו הילד והחברים הקרובים שלו יוכלו ליהנות ככל שאפשר.

בוא לחגוג את הבר מצווה שלך במגה מועדון הכי נחשב בארץ!

לאחרונה ישנו ביקוש גדול לחגוג את בר המצווה במועדון.

מועדון בליס בא לענות לכם בדיוק על הצורך הזה,מסיבה שכבתית אמיתית מועדון גדול,דוכני אוכל רחוב,דיג'יים מהשורה הראשונה ועוד הרבה הפתעות.

בוא לחגוג את הבר מצווה שלך במועדון לבר מצווה בליס המועדון הכי גדול ומפואר בשרון!

שלושה מתחמים במקום אחד:

 1. חצר דק ענקית תחת כיפת שמיים עם מתחמי ישיבה.
 2. קומת משפחה (אטומת רעש) עם וטרינה פנורמית.
 3. המועדון (מכיל עד 300 ילדים).

בוא לחגוג את בר המצווה שלך במועדון לבר מצווה בליס.

למועדון קיים רשיון עסק וביטוח.

האירוע כולל:

 • דיג'י מועדונים.

 • תא צילום דיגיטלי.

 • סימולטור נהיגה.

 • שולחנות משחק (כדורגל שולחן,הוקי אוויר).

 • מקרן ענק 16 מטר.

 • מסכי ענק! עם התמונות שלך.

 • עמדות משחקי מולטימדיה.

 • קירות צילום.

 • הפקת פולמון (בתוספת תשלום).

 • מסכי ענק עם JUST DANCE.

 • דוכן שניצלונים עם שלל תוספות לבחירה.

 • דוכן פנקייקים המוכן לעיני האורחים.

 • צלם סטילס המצלם את האירוע.

 • דוכן וופל בלגי על מקל.

 • דוכן פופקורן.

 • דוכן צמר גפן מתוק.

 • עוגת בר מצווה גדולה וטעימה.

 • חצר דק ענקית עם מתחמי ישיבה.

 • קומת אירוח (אטומת רעש) למשפחה עם אופציה למנות בשריות/חלביות.

 • מנהל אירוע מקצועי.

מהו מועדון לבר מצווה?

מועדון לבר מצווה הוא מועדון שבנוי בצורה שמתאימה אותו במיוחד לאירועי בר מצווה. מועדון כזה מכיל דוכני אוכל שמתאימים לאירוע בר מצווה, שולחנות משחק, עמדות צילום וDJ, מקרן וכמובן חצר ומתחמי ישיבה שבהם האורחים יוכלו להעביר את האירוע. היתרון המרכזי של מועדון לבר מצווה הוא ההתאמה שלו לסוג האירוע. אולם קלאסי שמיועד לאירועים רגילים הוא לא בהכרח המקום שבו הילד והחברים שלו היו רוצים לחגוג את האירוע, ואילו המועדון בנוי במיוחד לחגיגה מהסוג הזה.

הפקת אירוע במועדון – דגשים חשובים

מועדון בר מצווה יכול להיות המקום הטוב ביותר לחגיגת בר המצווה של הילד, אם רק יודעים איך לנצל נכון את המשאבים שיש במועדון לטובת האירוע. לצורך זה כדאי לחשוב מראש על הנקודות הבאות ולקבל החלטה ביחס לכל אחת מהן.

 1. אוכל: מועדון לבר מצווה הוא רק מקום שבו חוגגים, אך כל חגיגה מתחילה קודם כל מהארוחה שתהיה בה. כאמור, במועדון לבר מצווה יכולים להיות שלל דוכני מזון ואוכל, ואתם רק צריכים להחליט אלו מהם תרצו להפעיל. במידת הצורך תוכלו להביא קייטרינג משלכם שיהיה אחראי על ההסעדה.
 2. מוזיקה: מועדון לבר מצווה בדרך כלל יהיה כזה שבו כל סוג מוזיקה שתרצו באירוע יוכל להיות. אם אתם רוצים DJ חיצוני עליכם לסגור איתו מראש או לחילופין להבין מצוות המועדון מה הם יכולים להציע לכם מבחינת מוזיקה.
 3. אופי האירוע: ההחלטה האחרונה ואולי החשובה מכולן היא ההחלטה על אופי האירוע עצמו. מועדון לבר מצווה מציע לכם שלל אפשרויות, ואתם רק צריכים להחליט איך האירוע יתנהל. שולחנות משחק, משחק משותף לכולם או הפעלה בקבוצות הן כולן אופציות אפשרויות במועדון בר מצווה איכותי, ויחד עם הילד עליכם לקבל את ההחלטה מה יהיה אופי האירוע.

איך בוחרים מועדון מתאים?

בחירה של מועדון לבר מצווה צריכה להיעשות קודם כל לפי הגודל שלו. עליכם לשבת יחד עם הילד ולהבין מה סדר הגודל של האירוע שהוא רוצה. יש ילדים שישמחו דווקא לאירוע קטן עם החברים הקרובים, ואילו ילדים אחרים דווקא ישמחו לאירוע שבו יהיה מספר רב של משתתפים. כמובן שגם אתם צריכים לחשוב מי האורחים שתרצו שיהיו באירוע וכך להבין מה גודל המועדון הנדרש.

חשוב גם לבדוק את הרישיונות של המועדון ולוודא שהוא פועל תחת כל האישורים הנדרשים. רוב המשתתפים באירוע הולכים להיות קטינים והמועדון צריך להיות בנוי בצורה בטיחותית שתשמור על שלומם של החוגגים. הדבר האחרון שיש לוודא הוא שסוג האירוע שאתם רוצים הוא כזה שיכול להתרחש במועדון שבחרתם מבחינת האביזרים והמוצרים שהמועדון מציע לכם.

מועדון בר מצווה למסיבה מושלמת

כאשר חושבים על חגיגות בר המצווה ההולכות וקרבות, מדמיינים אולי את העלייה לתורה בבית הכנסת או בכותל, ואחר כך גם את המסיבה לכל המשפחה המורחבת באולם האירועים. ואולם, מבחינתו של בעל השמחה ייתכן ואין זה מספיק, או ליתר דיוק – הוא היה רוצה מסיבה משל עצמו עבור החברים מהכיתה והשכבה בבית הספר, ואולי עוד חברים מהשכונה והמשפחה. למען מטרה זו יש למצוא מועדון בר מצווה שמספקת את התנאים האופטימאליים לחגיגה – וזה בדיוק מה שמציעים לכם בבליס כפר סבא.

למה דווקא אצלנו?

אם אתם מחפשים מועדון לבר מצווה, אנו בטוחים שתבינו שבליס הוא בחירה מעולה. מדוע? קודם כל מדובר במועדון מסודר ומאורגן הפועל בחוק עם כל הביטוחים והרישיונות הנדרשים. אולי עבור בעל השמחה הדבר לא כל כך קריטי, אבל עבור ההורים זהו בהחלט נושא משמעותי שתורם לתחושת הביטחון שלהם. מלבד זאת, אנו גאים להכריז על עצמנו בתור המקום המפואר והמושקע ביותר מבין מועדונים לבר מצווה באזור השרון כולו, והדבר ניכר בכל פרט קטן כגדול במועדון שלנו.

אנו מעמידים לרשות החוגגים חצר דק גדולה מאוד תחת כיפת השמיים המשובצת במתחמי ישיבה נוחים באווירה חופשית. כמו כן, להורים ולבני משפחה נוספים המצטרפים לחגיגה, אנו מקצים קומת משפחה אטומה לרעש שבה יש ויטרינה פנוראמית הצופה על המתרחש במועדון. לכך מצטרף כמובן המועדון עצמו שמעוצב בשיא הסטייל ויכול להכיל עד 300 ילדים, עם כל החידושים, ההפתעות והטכנולוגיות שרק תרצו לבקש. כך לדוגמא, אצלנו יש מסכי ענק שיכולים לשדר לעולם כל תמונה נבחרת, לרבות כמובן תמונות של בעל השמחה. אנו גם מציעים WII ענקי שמחבור למקרן והשחקנים רואים את עצמם על קיר גבוה במיוחד.

אנו גם מציעים מגוון רחב של אטרקציות, כגון סימולטור נהיגה מדליק, מתחם שולחנות משחק כגון הוקי אוויר וכדורגל, תא צילום דיגיטלי לצילומים אישיים וקבוצתיים, מסכי ענק עם just dance ועוד. ואם לא די בכך, אנו מציעים עוד מגוון עמדות של משחקי מולטימדיה, אינסטגרם לייב שממנו אפשר להעלות תמונות מהמכשירים הניידים אל המסכים של המועדון, והפקת מגנטים מקצועיים. לא מספיק? חכו עד שתשמעו את דיג'יי המועדונים שלנו שיודע להקפיץ את מי ואת מה שצריך, וחכו שתטעמו את המטעמים של דוכני המזון שלנו- גלידות, פיצות ופנקייקים.

לסיכום

מועדון לבר מצווה הוא המקום המושלם לחגוג את בר המצווה של הילד. וכעת, אחרי שהבנתם את כל היתרונות שיש להפקת בר מצווה במועדון, כל מה שנותר לכם לעשות זה למצוא מועדון כזה. בליס – בית לאירועים בכפר סבא יספק לכם מועדון בר מצווה מושלם שיהפוך את האירוע של הילד לכזה שאף אחד לא ישכח. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 0544-874545.

לפרטים נוספים, פנו אל הצוות של בליס כפר סבא ונשמח לסייע בתכנון האירוע שלכם לכל פרטיו.

 

מבצע עד גמר המלאי

בוק סטודיו ענק 16 עמודים מתנה!!! בסגירת אירוע בת מצווה.

המבצע עד גמר המלאי
ט.ל.ח